תקליטנים ומוסיקה לאירועים – האלוהים החדש של המוזיקה

כל אירוע, בין אם מדובר ביום הולדת, יום נישואים, חתונה, בר מצווה או אפילו אם מדובר באירוע עסקי או ציבורי, נמדד הרבה פעמים בדבר אחד, איזו מוזיקה מתנגנת בו. במובנים רבים, המוזיקה יכולה להכתיב את אופי האירוע ויכולה לסמל אותו.

תקליטנים ומוסיקה לאירועים – האלוהים החדש של המוזיקה

לא במקרה, אנשים שמארגנים אירוע פרטי או אחר, שמים דגש נרחב לתהליך של בחירת תקליטנים ומוסיקה לאירועים. הם מכירים בכך שאם הבחירה לא תהיה טובה, אנשים לא ירקדו ולא ייהנו מהאירוע. זה נכון במיוחד באירועים, שהדגש העיקרי שלהם זה על ריקודים.

לכן יש חשיבות גדולה לשאלות, כיצד בוחרים תקליטנים וכיצד בוחרים מוזיקה לאירועים. יש כמה כללים לשתי שאלות אלו, ואנחנו נציג אותן כעת. כמובן שכל אחד מאיתנו יבחר את הדרך שלו ויקבע לעצמו סדר עדיפויות שונה בשביל לבחור תקליטן עם סגנון מוזיקה מסוים לאירוע.

כללים לבחירת תקליטנים ומוסיקה לאירועים

הכלל הראשון הוא להחליט מה סגנון המוסיקה שאנחנו רוצים לנגן באירוע שלנו. יש אנשים שיבחרו מוזיקה עכשווית, אחרים דווקא יבקשו לחפש מוסיקה ישראלית משנות השישים או משנות השבעים, יש מי שיעדיף רק מוזיקה זרה. צריך להיות מאוד זהירים בנושא, מאחר ואין היגיון לבחור מוזיקה שמתאימה רק לנו. אנחנו צריכים לבחור מוזיקה שגם האורחים שלנו יתחברו אליה.

הכלל השני, הוא לחפש תקליטן שמתמחה באירועים כמו שלנו. ישנם תקליטנים שעובדים בסוג מסוים של אירועים, אחרים עובדים על פריסה רחבה של אירועים. נכון יותר לבחור תקליטן שיכול לעבוד בכל סוג של אירוע ולא רק בסוג אחד של אירועים, תוך דגש על אירוע כמו שאנחנו מבקשים לערוך.

הכלל השלישי, הוא כמובן לחפש תקליטן שלמד מוסיקה ומכיר את התחום היטב. אנחנו יכולים להסתפק בתקליטן צעיר, מישהו שאנחנו מכירים שיכול לרכוש דרכנו ניסיון, אך זה לא ישרת אותנו כמו תקליטן מקצועי שיש לו ניסיון, ידע ולא פחות חשוב, את כל המכשירים והכלים בשביל להרקיד את האורחים שלנו.

הכלל הרביעי, מוטב להכיר אותו, לראות איך הוא עובד ואז להחליט אם לשכור את שירותיו או לא.

השארת תגובה