הורדת שירים לפלאפון מיוטיוב – 5 דרכים כיצד ניתן להוריד שירים מיוטיוב

כל מי שרוצה להאזין היום לשירים בלי הפסקה, לא צריך להדליק רדיו, לא צריך לרכוש בהכרח דיסקים, הוא גם לא חייב להתחבר אל תוכנות סטרימינג למיניהן. כל מה שהוא צריך לעשות זה להיכנס ליוטיוב, לרשום שם של אמן או שם של שיר, וליהנות מכך.

העניין הוא, מה קורה אם רוצים לשמור את השיר במחשב, הרי שאנחנו צריכים להוריד את השירים אל המחשב. זאת אנחנו יכולים לעשות באמצעות תוכנות וכלים מסוימים אשר עומדים לרשותנו, אותם ניתן למצוא בקלות דרך האינטרנט.

לפני שנציג שורה של כלים שעומדים לרשותנו, חשוב לציין הדרך להוריד שירים היא עבור קבצי MP3, מה שאומר שאפשר להשתמש בקבצים לא רק במחשב אלא גם במכשירים נוספים, כמו למשל מכשיר פלאפון, נגן מוזיקה או אמצעים אחרים אשר מכילים קבצים כאלה. כמו כן, יש לציין, לא כל סרטון אפשר להוריד, מאחר וישנם סרטונים שאינם מאפשרים זאת, בין אם זה בגלל הגודל שלהם ובין אם זה מסיבות אחרות.

עוד נקודה שצריך שים לב אליה היא, אם אנחנו רוצים להשתמש באופציה של הורדת שירים לפלאפון מיוטיוב, אזי שאנחנו צריכים לבחון כיצד הכלי בו אנחנו משתמשים מאפשר לנו לשמוע את השירים בצורה הכי ברורה והכי חדה. בין אם זה אומר, אפשרות לשמוע כל כלי נגינה ובין אם זה אומר לשמוע היבטים אחרים ביצירה.

כלים ודרכים להורדת שירים

אתרים – אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אתרים אשר מאפשר לנו להוריד שירים מיוטיוב לפלאפון על ידי המרה. אנחנו מדביקים את הקישור של הסרטון במקום הנכון באתר, והוא מבצע עבורנו המרה לקובץ.

תוכנה להורדת שירים למחשב – מדובר על תוכנה שמאפשרת לנו להוריד באופן ישיר שירים מיוטיוב אל המחשב ומשם אנחנו יכולים להעביר אותם אל מכשיר הפלאפון.

תוכנות צד שלישי – הכוונה לתוכנות שמאפשרות לנו, להוריד שירים דרך משתמשים שהורידו בעצמם שירים מיוטיוב למחשב.

שמירת סרטונים – לא מדובר כאן בדיוק בהורדת שירים, פשוט אנחנו יכולים לשמור סרטונים מסוימים ואז להפעיל אותם דרך אפליקציית יוטיוב בפלאפון.

אתרי שירים – מדובר על אתרים שמכילים שירים אשר ניתן להוריד אותם אל המחשב. בין אם אלו שירים שהגיעו מיוטיוב ובין אם מדובר בשירים שהגיעו ממקורות אחרים.

השארת תגובה