איך להוריד שירים לפלאפון בקלות

זה אומנם נכון שכל מי שרוצה להקשיב למוזיקה דרך הפלאפון, יכול פשוט להיכנס ליוטיוב ולשמוע שירים ישירות דרך האפליקציה. יחד עם זאת, הדרך הזאת טומנת בחובה לא מעט חסרונות ובין היתר: העובדה שחייבים להיות מחוברים לאינטרנט בכדי לשמוע את השירים דרך היוטיוב – ישנן חבילות בהם האינטרנט מוגבל כמו גם מצבים בהם אין אינטרנט, כמו בטיסה לדוגמא.

כך יוצא שיותר ויותר אנשים בוחרים להוריד שירים ישירות למחשב או למכשיר הפלאפון שלהם וליצור לעצמם פלייליסט עם שירים האהובים עליהם. החדשות הטובות הן שכיום ישנן אפליקציות אשר מאפשרות להוריד שירים לפלאפון בצורה קצרה, מהירה ויעילה.

איך מורידים שירים לאנדרואיד או לאייפון?

הורדת השירים מתבצעת באמצעות במספר שלבים ישימים ובין היתר:
• בחירת השיר/ שירים – יש לבחור את השיר שאתם מעוניינים להוריד לפלאפון, לחפש אותו ביוטיוב ולהעתיק את הקישור שלו.

העתקת הקישור תתבצע בצורה הבאה: לחיצה על כפתור "שיתוף" (ממוקם מתחת לקליפ עצמו), לאחר הלחיצה נפתחות מספר אפשרויות ובין היתר גם האופציה של העתקת קישור – יש ללחוץ על האפשרות הזאת ולבצע את העתקה.

• הדבקת הקישור באפליקציה הייעודית – יוטיוב מציע כלי חינמי להורדת שירים, כאשר כל מה שצריך לעשות זה להעתיק את הקישור שהעתקתם בתיבה הייעודית באחד מהאתרים הרבים אשר מאפשרים להוריד שירים מיוטיוב. יש להקפיד להוריד את השיר בגרסה של MP3 – מה שיבטיח את הגבוהה ביותר של השיר. יש לשים לב שלעיתים יהיה צורך לאשר את ההורדה במסגרת קטנה אשר תופיע בתחתית העמוד.

כאן חשוב לציין, שיש לבחור את התוכנה להורדת השירים בתבונה ולא לאשר ספאמים ופרסומים למיניהם – בחלק מהמקרים אלו נפתחים בחלון נפרד.

הורדת השירים מיוטיוב כרוכה בהליך קצר יחסית, כ-40 שניות לשיר. מבחינת האפליקציות עצמן, אין הגבלה על כמות השירים אותה ניתן להוריד דרכן, כך שניתן גם להוריד אינסוף שירים.

בחירת האפליקציה המתאימה?

כל מי שיחפש אחר אפליקציות להורדת שירים לפלאפון מיוטיוב יגלה לא מעט אפשרויות רלוונטיות, כאשר חלק מהאפליקציות מוצעות בתשלום כספי וחלקן חינמיות.

קיימת אפשרות לבחור באחת מהאפליקציות החינמיות, אך יש לוודא שמדובר באפליקציה איכותית ובטוחה לשימוש – יש לקחת בחשבון שאפליקציות אלו מרוויחות כסף מפרסומות, כך שאתם עתידים להיחשף ללא מעט כאלו בהליך ההורדה.

בכל מקרה אפליקציה איכותית תאפשר להוריד שיר בהליך של מספר שניות – חלק מהאפליקציות אף מאפשרות להוריד קבצי MP4 לצד קבצי ה-MP3 – כך שמי שמעוניין להוריד סרטונים לפלאפון יוכל גם הוא למצוא מענה על דרישותיו באחת מאותן האפליקציות אשר צוינו.

השארת תגובה